TESTOVÁNÍ „COVID-19“ PRO FIRMY

Nabídka na preventivní testování zaměstnanců

BE-SOFT SERVICES CZ a.s. nabízí možnost zabezpečení preventivního testování zaměstnanců na SARS-CoV 2 (COVID-19).

Antigenní testování

  • testování zaměstnanců antigenními testy výjezdem mobilního týmu přímo na Vašich provozovnách
covid_test

Metoda testování Antigenními testy

Testování je zabezpečeno prostřednictvím testů Acro COVID-19 antigen rapid test. COVID-19 Antigen rychlý test je imunochromatografický test pro kvalitativní detekci antigenů SARS-CoV-2 přítomných v lidském nosohltanu. Test může realizovat pouze zdravotnický personál.

Testování zaměstnanců zabezpečujeme přímo na provozovně klienta formou výjezdu mobilního týmu v předem stanoveném termínu s klientem. Výsledek testu je zřejmý do 15 – 30 min. od testování zaměstnance. Testování zaměstnanců probíhá pružně (cca 3 minuty) dle předem stanoveného harmonogramu. Pro testování je potřebné zabezpečení minimální plochy 4 x 4 metrů před provozovnou a nejlépe pod přístřeškem nebo v samostatné místnosti.

Kontakt na zasílání požadavků:

 +420 739 273 999

PCR Testy

  • testování přímo na Vaší provozovně (skupinové testování)
  • testování na mobilních odběrových místech laboratoří (individuální testování)

Testování přímo na provozovně klienta

Testování zaměstnanců se zabezpečuje přímo na provozovně klienta formou výjezdu mobilního týmu v předem domluveném čase s klientem. Výsledky jsou doručené do 48 hodin od testování zaměstnanců. Testování zaměstnanců probíhá velmi pružně, (cca 3 minuty) podle předem stanoveného harmonogramu.

covid_test
covid_test

Testování na mobilních odběrových místech

Testování zaměstnanců zabezpečujeme na odběrovém místě laboratoře drive-through. Odběrové místo Vám oznámíme po určení nejbližšího odběrového místa testovaného zaměstnance. Zaměstnanec se musí dostavit na odběrné místo v určený čas. Výsledky jsou doručené do 48 hodin od testování zaměstnance. Testování zaměstnance probíhá rychle (cca 3 minuty).

Testování je zajištěno prostřednictvím metody Real time PCR, která je celosvětově používána. Jde o validovanou metodu real time PCR s reverzní transkripcí.
Vyšetření na onemocnění COVID-19 je preventivní a je určeno pro lidi bez symptomů viru (suchý kašel, respirační onemocnění, vysoká teplota).
V případě zájmu nás prosím kontaktujte. Po oslovení Vás budeme kontaktovat pro poskytnutí dalších informací a cenové nabídky.

Kontakt na zasílání požadavků:

 +420 739 273 999